Genius in the bottle

30. července 2012 v 13:55 |  Catrice
Nedávno jsem se rozhodla, že vyzkouším i laky od firmy Catrice. Tak jsem si pro začátek pořídila tři a jsem úplně nadmíru spokojená. Prvním lakem, o kterém bych chtěla mluvit je přenádherný lak v odstínu Genius in the bottle č. 840.

Lahvička obsahuje 10ml laku, což se odráží i na ceně - většina těchto laků stojí kolem 60Kč - ikdyž teď mají v drogeriích nějakou speciální akci, kdy vybrané odstíny jsou o desetikačku levnější.

Laky se úplně nádherně nanášejí a to díky preciznímu placatému štětečku, který jsem si při lakování strašně oblíbila. Protože pokud chcete vytvořit u lůžek nehtů perfektní oblouček, jsou tyto placaté štětečky výborné. Jinak tento odstín bych zařadila mezi takové ty metalické duochromové laky. Protože když si ho nanesete na nehty, tak při každém úhlu mění lehce barvu. Chvíli je zelený, pak zase zlatý, někdy je nažloutlý, někdy spíše měděný - hodně záleží na sluníčku (což vidíte na fotce). Ve stínu je takový "jen" kovový.

Vlastně na sluníčku je úplně nejkrásnější, protože se úžasně leskne a všude hází odlesky. Což je bohužel škoda kvůli focení. Asi každý, kdo už zkoušel fotit třpytivý lak, ví o čem mluvím. Někde jsem četla, že pomáhá takové laky fotit přes kapky vody. Tak nevím no:D

S výdrží to taky docela jde. Vydržel na nehtech 4 dny bez jediné vady. Každopádně tento lak mě asi nikdy neomrzí. Úplně jsem si ho zamilovala.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama