Catrice

GoldFinger

17. srpna 2012 v 11:09
Tak dnes už konečně přináším další recenzi na parádní zlatíčkový lak v odstínu GoldFinger č. 650.

Jak už už jsem u přešlého laku od Catrice zmiňovala, tak lahvičky obsahují 10ml laku, čemuž je také odpovídá cena (60Kč). Lak má opět placatý šteteček, díky němuž se lak nanáší opravdu perfektně.

Tato barvička kryje ve dvou vrstvách a na sluníčku se krásně třpytí, takže proč ho nevyužít, dokud je ještě léto a sluníčko hřeje. Protože ve stínu je tento lak "lehce" nudný, takový ledově kovově zlatý, což věřím, že se někomu líbí. Já ale dávam přednost třpytícím se lakům.

Jinak bych ještě dodala, že opravdu rychle schne, vydrží tak 4 až pět dní s nadlakem a vcelku dobře se i odlakovává. Což jak už určitě víte, je u třpytivých laků problém.


Genius in the bottle

30. července 2012 v 13:55
Nedávno jsem se rozhodla, že vyzkouším i laky od firmy Catrice. Tak jsem si pro začátek pořídila tři a jsem úplně nadmíru spokojená. Prvním lakem, o kterém bych chtěla mluvit je přenádherný lak v odstínu Genius in the bottle č. 840.

Lahvička obsahuje 10ml laku, což se odráží i na ceně - většina těchto laků stojí kolem 60Kč - ikdyž teď mají v drogeriích nějakou speciální akci, kdy vybrané odstíny jsou o desetikačku levnější.

Laky se úplně nádherně nanášejí a to díky preciznímu placatému štětečku, který jsem si při lakování strašně oblíbila. Protože pokud chcete vytvořit u lůžek nehtů perfektní oblouček, jsou tyto placaté štětečky výborné. Jinak tento odstín bych zařadila mezi takové ty metalické duochromové laky. Protože když si ho nanesete na nehty, tak při každém úhlu mění lehce barvu. Chvíli je zelený, pak zase zlatý, někdy je nažloutlý, někdy spíše měděný - hodně záleží na sluníčku (což vidíte na fotce). Ve stínu je takový "jen" kovový.

Vlastně na sluníčku je úplně nejkrásnější, protože se úžasně leskne a všude hází odlesky. Což je bohužel škoda kvůli focení. Asi každý, kdo už zkoušel fotit třpytivý lak, ví o čem mluvím. Někde jsem četla, že pomáhá takové laky fotit přes kapky vody. Tak nevím no:D

S výdrží to taky docela jde. Vydržel na nehtech 4 dny bez jediné vady. Každopádně tento lak mě asi nikdy neomrzí. Úplně jsem si ho zamilovala.


 
 

Reklama