Essence

Luxury secret

1. srpna 2012 v 20:17
Dalším kovovým lakem v mé sbírce je odstín Luxury secret č. 83. Když ho porovnám s minulým kovovým lakem od Essence, tak tento je o chlup horší.
Je tedy tmavší, což se mi hodně líbí, protože již delší dobu takový nějaký lak sháním. Ale bohužel při nanášení vytváří takové ošklivé pruhy. Takže je nutná nejvyšší soustředěnost, aby byl perfektně nanesený. Výhodou je, že na sluníčku se překrásně třpytí, takže se dá nosit i teď v létě.

Jinak tento lak krásně schne a na nehtech vydrží až pět dní, čímž se řadí mezi rekormany v mé sbírce.Rich and pretty

1. srpna 2012 v 19:32
I přesto, že je teprve polovina léta, tak jsem si pořídila nový lak s kovovým nádechem, který se hodí spíše na podzim či zimu. Protože na léto jsou asi nejlepší volbou barevné šťavnaté tony.

Tento nádherný lak značky Essence v odstínu Rich and pretty č. 82 jsem si naprosto zamilovala. Na sluníčku vypadá jen jako lesklá třpytivá folie, která pokrývá nehty. A ve stínu jako studené stříbro. Je ideální volbou pro ty z vás, které už na chvíli omrzely všechny ty letní neonky.

Jak už jsem někde psala, tak jsem četla, že je dobré třpytivé laky fotit s kapkou vody. Tak jsem to chtěla vyzkoušet, ale s výsledkem moc spokojená nejsem. Myslela jsem, jak krásně Vám ukážu, jak je tento lak na sluníčku nádherný. No tak Vám aspoň ukážu nehet s kapkama vody a budeme si hrát na to, že je to umělecká fotka:D

Jinak je to lak, který splňuje klasická kritéria, jako většina Essence laků. Mile mne překvapil tím, že i přesto, že se jedná o třpytkový lak, tak se opravdu snadno odlakovává.Wake up

26. července 2012 v 20:57
Další šťavnatá novinka do mé Essence sbírky. Úplně neskutečně oranžový lak, který rozzáří každý hnusný deštivý den. Vlastně jsem nedávno někde četla (myslím, že v časopisu JOY), že pokud nemáme zrovna svůj den, tak ho svítivé barvy umějí zlepšit. Možná na tom něco bude;)

- odstín Wake up č. 46


Walk on air

26. července 2012 v 11:24
Další novou pětimililitrovou klasikou od značky Essence je tato nádherná královská modř v odstínu Walk on air č. 98

První věcí, kterou mě lak příjmeně překvapil je výdrž. Na nehtech vydržel bez odloupnutí celých pět dní. Což je podle mého názoru nádhera. Normálně mi tyto laky od Essence vydrží průměrně tak tři/čtyři dny. Takže spokojenost největší. Protože úplně nejvíc nesnáším, když se opravdu snažím nehty pečlivě nalakovat a dělám se s tím třeba hodinu a prostě pak musím druhý den znova.

Další věcí, která se mi na tomto odstínu líbí, je ten úžasný lesk. Nemusela jsem si dávat ani žádný topcoat a lak na sluníčku doslova zářil. Připadal mi jak nějaká barevná folie přes nehty.

A poslední věcí je odlakovávání - já osobně mám většinou problém s tím, že po tmavších odstínech modré, mám nehty jak taťka šmoula. A to i přes to, že pokaždé používám topcoat. Takže mne tento lak opravdu překvapil, když jsem ho sundala téměr hned, bez zbytečně flekatých nehtů.

Za mě dávám tomuto laku 9/10


Glamorous life

18. července 2012 v 14:33
Krásný červeňoučký lak s malinkatými stříbrnými glittery v odstínu Glamorous life č.91, je vhodný pro nošení po celý rok. Nejlépe však vynikne na slunečních paprscích, které se lehce od třpytek odrážejí.

I přesto, že se jedná lak se třpytkami, tak se vcelku lehce odstraňuje. Narozdíl od jiných.

Wanna be your sunshine

18. července 2012 v 14:18
Dlouho jsem hledala nějaký žlutý, sluníčkový, letní lak a pořád jsem nacházela divné odstíny studené žluté. A tohle je ono. Krásný šťavnatý odstín, který rozhodně k létu patří.

Na laku se mi líbí, že při troše šikovnosti, je dostatečně krycí už v jedné vrstvě. Já mám na nehtech vrstvy dvě. Jako jediné minus tohoto laku vidím dobu schnutí. Buď jsem narazila na nějakou pootevřenou lahvičku nebo je opravdu špatněschnoucí. Trvalo to snad 10 minut než barva zaschnula a pak se mi stejně obtisknul:(


Blue Addicted

18. července 2012 v 13:56
Při včerejším nakupovámí nových laků, jsem si řekla že vyzkouším nějaké nové třpytkaté laky. Rozhodla jsem se pro odstín Blue Addicted č. 78.

Lahvička obsahuje jakési modro/šedé želé s malinkými modrými třpytkami a většími zelenými šestihrany. Tak jsem nanesla první vrstvu a popravdě - nic moc. Nehet prosvítal, třpytek tam taky nebylo nijak moc (což můžete vidět dole na fotce). Pokračovala jsem dál. Další vrstva a další. Lak vynikl až po nanesení třetí vrstvy. Možná by byl ještě hezčí ve čtyřech, ale nechtěla jsem na nehtech takový nános.

Další věcí, kterou bych chtěla zmínit, je odlakovávání. Horší lak snad nemám ;D. Na obě ruce jsem musela použít asi šest tamponků. Všude okolo zůstávala tuna třpytek a vůbec se jim nechtělo pryč. Zmizely až když jsem umyla nádobí.
Takže pokud nemáte moc času a lak je odloupnutý - doporučuji ho jen přetřít další vrstvou. Protože to zabere opravdu dost čast se ho zbavit.Později mě ta modř omrzela, tak jsem si nehty oživila bílo modrými lístky:


Café Olé

18. července 2012 v 13:27
Když jsem tak stála před regálem se značkou Essence, padla mi do oka řada laků Nude glam. Jenže těch nude odstínů tam mají asi šest a všechny mi přišly stejné nebo alespoň dost podobné. Tak jak se mám pak rozhodnout?:D

Nakonec zvítězil odstín č. 07 Café olé. Neboť všechny laky vytvářely jakési barevné odlesky a já chtěla čistě tělový lak. I když jak se znám, tak mi to nedá, a časem si ještě nějaké kousky z této řady pořídím.

Jinak tento lak má vlastnosti jako klasické laky z řady colour and go. Takže pět mililitrů, vcelku dobré nanášení, dobré krytí, rychlé schnutí, výdrž přiměřená, vysoký lesk a cena dvacet devět korunek.


Mellow Yellow

8. července 2012 v 19:36
Přináším další recenzi o lacích na nehty značky Essence. Dnes jsem si vybrala lak č. 51 Mellow Yellow. Když jsem lak viděla na různých obrázcích na internetu, tak jsem si řekla, že ten v mé sbírce nesmí chybět. Nádherně bledě žlutý lak s malinkými glittery, které odrážejí světlo. Byla jsem z něho naprosto unešená. Říkala jsem si to je přesně ten typ laku, který je decentní, ale ne nudný.

Realita ale byla jiná. Asi jsem od něho očekávala více;( Nebo spíš je to důkaz toho, jak fotky zkreslují odstín. No to je jedno. I přesto, že jsem čekala něco jiného, tak se mi lak vcelku líbí. Nánáší se lehce, jako zatím všechny laky z řady colour and go. Schne vcelku rychle a dobře se odlakovává. Takže jsem nakonec spokojená a dám mu šanci. Alespoň mám ponaučení pro příště - nenamlsat se z obrázků na googlu;DColoured nails

7. července 2012 v 13:48
Dnes je venku pěkně zamračeno, tak jsem se rozhodla, že si zlepším náladu alespoň barevnými nehty. Zvolila jsem čtyři různé laky od Essence.
Aby nehty byly ještě více veselejší, tak jsem je přetřela mým nováčkem ve sbírce a to Circus Confetti č. 02, který patří do nové kolence efektových nadlaků, o kterém bych ještě ráda udělala samostatnou recenzi s různě barevnými laky.

 
 

Reklama