Maybelline

Electric blue

4. srpna 2012 v 14:18
Dnes jsem objevila úplně nádherný, překrásný, úžasný třpytivý modrý lak v odstínu Electric blue č. 80.

Už v lahvičce je lak úplně k sežrání - královská modř s milionem malinkých třpytek, které vytvářejí odlesky, jakoby nehtem opravdu přojížděl elektrický proud. Lak se snadno nanáší a kryje už v jedné vrstvě. Samozřejmě vynikne lépe, když naneseme vrstvy dvě. Výdrž toho laku je poměrně slušná - 4 dny bez odloupání. I přesto, že se jedná o celkem tmavý lak, tak se odlakovává velmi jednoduše - nerozmazává se a nezanechává fleky na prstech.


Tutti Fruitti

17. července 2012 v 23:02
Dalším mini lakem od Maybelline, který jsem vyzkoušela, je drobek v odstínu Tutti Fruitti č. 03. Když jsem si lak v drogerii prohlížela, tak se mi vcelku líbil a chtěla jsem ho vyzkoušet.

Už při nanášení první vrstvy laku jsem byla lehce zklamaná. Myslela jsem si, že je více krycí. Ale jedná se o další lehounce zabarvený lak s malými holografickými glittery. Konzistencí mi spíše připomíná jakési želé a působí tak i na nehtech po zaschnutí. Takže na nehtech vytvoří jen takový letmý třpytící se nádech. A musím podotknout, že se třpytí opravdu dost - a to i bez sluníčka.

Na nehtech na fotkách mám dvě vrstvy, což je myslím ideální pro vytvoření decentní úpravy nehtů. Nevím proč, ale evokuje ve mně pocit, že je to lak pro víly xD takový nežný, křehký..


Marsmallow

13. července 2012 v 12:14
Tak jsem si pořídila další mini lak od Maybelline. Jak jsem už v nějakém článku psala, jsem strašně ráda, že je tu nějaký jiný prodejce, kromě Essence, který nabízí i jiné odstíny mini laků. Protože z těch co Essence má, se mi už vybírá těžko. Ale samozřejmě bych si vždycky vybrala;D

No tak jsem si pořídila tuto perleťově bílou barvičku v odstínu Marsmallow č. 19. Jelikož se mi začal líbit trend bíle nalakovaných nehtů s nějakým designem, nechtěla jsem obyčejný bílý odstín. Takže jsem mile překvapena, jak krásně vypadá po nalakování, a to i přesto, že jsem myslela, že to bude takový ten hrozný světlý lak, který dělá pruhy. Na fotce je nanesen ve dvou vrstvách a já jsem s ním nadmíru spokojená.

Design se zlatými glittery od Essence - Make it golden č. 67Urban Orange

13. července 2012 v 11:47
Dalším zástupcem v řade mini laků od Maybelline stojí odstín Urban Orange č. 105. Po nalakování opravdu musím říci, že tato barva dostála svého jména. Krásně studený, šťavnatě - oranžovo/meruňkový odstín jsem na nehtech vytvořila po dvou nátěrech laku. Barva obsahuje miniaturní zlaté glittery, které lak na sluničku lehce rozzáří.

Pokud tento lak mám srovnat s lakem stejné značky a to odstínem Urban Coral. Tak na celé čáre vyhrává Urban Orange, Protože nehty opravdu pěkně oživí a díky glitterům vypadá opravdu šťavnatě. Narozdíl od Urban Coral, který je pouze leskle krémový.

Takže myslím, že Urban Orange je ideálním odstínem k opálené pokožce. Co říkáte??Porovnání obou odstínů:


Sugar Crystals

10. července 2012 v 22:45
Když jsem si tohoto malého drobka kupovala, tak jsem od něho nečekala žádné velké zázraky. Má očekávání se naplnila. Sugar Crystals č. 46 je takovým lehoulince narůževělým lakem, který obsahuje miliony malých třpyteček.

Já osobně většinou tento typ laků používám spíše pro projasnění nějakého barevného. Tak jsem si řekla, že ho zkusím navrstvit - a tady máte výsledek. Na nehtech mám 4 vrstvy třpyteček, které lehce prosvítají nehet. Takže doporučuji předem nalakovat nějakým jiným světlým/tělovým lakem a až potom vrstvit. To mě samozřejmě napadlo až potom, co lak zaschnul;D

Každopádně, pokud potřebujete nehty co nejméně výrázné a přitom decentně nalakované, jsou Sugar Crystals tou správnou volbou!

Bubblicious

10. července 2012 v 22:25
Dalším kouskem do sbírky laků od Maybelline mi přibyla takhle žvýkačkově růžová paráda v odstínu Bubblicious č. 06. Po takovém nějakém laku jsem toužila již dlouho, ale pořád to není ono;D I když je ten odstín opravdu krásný, tak já prostě potřebuju ještě více žvýkačkový.

Jsem strašně ráda, že firma Maybelline začala tak trochu konkurovat firmě Essence - co se týká těchto malých laků. Laky jsou dosti srovnatelné. Hlavně cenou - Oba stojí 30Kč.
Jako plus Maybellinu přičítám množství barvy v lahvičkách - o 2,5ml více než u Essence. U laků Essence bych chtěla vyzdvihnout tu obrovskou škálu barev a limitovaných edicí, které u Maybelline nenajdeme.

Urban Coral

10. července 2012 v 22:05
Dalším mým neonovým objevem je lak od Maybelline z řady miniColorama v odstínu Urban Coral č. 110. Původně jsem si ho koupila proto, že ho porovnám ještě s jedním mým korálovým lakem. A říkala jsem si, že když už má v názvu "coral", tak že bude stát za to.

No... po nalakování jsem byla lehce zklamaná, protože mi přijde spíš jako tmavší neonová oranžová. Ale není to špatná barva.
Lahvička obsahuje 7,5 ml nátěru, což je za 30,- nádhera. Lak se snadno nanáší, díky své řídké konzistenci. Je krásně krycí, rychle schne a vcelku i dlouho vydrží. Celých 5 dní bez odloupání - samozřejmě s ochraným nadlakem.

Wonder Violet

10. července 2012 v 21:48

Pokud hledáte nějakou fajnovou fialovou barvičku, která není ani moc tmavá a ani příliš vodová, je odstín Wonder Violet č. 67 od značky Maybelline tím pravým.

Barva je již po nanesení jedné vrstvy dostatečně krycí. Ve dvou vrstvách však nádherně vynikne. Rychle zasychá a snadno se odlakovává. Tento lak je dostatečně lesklý i bez použití nadlaku. Navíc sluníčku hazí jemné odlesky.

Já myslím, že za těch třicet korun, je to takový malý zázrak :-)


 
 

Reklama