NYC

Prospect Park Pink

26. července 2012 v 20:31
Už delší dobu sháním nějaký nežně růžový odstín laku. A jak hledám, tak to pořád není ono. Mejhorší na tom je, že já pořádně ani ten vysněný lak neumím specifikovat:D Prostě chodím po různých regálech a hledám, který mi padne do oka.

Každopádně jsem si pořídila na zkoušku tento 9,7mililitrový lak v odtínu Prospect Park Pink č. 258. Tento odstín je z té levnější řady za třicet kaček. Lak se vcelku dobře nanáší, se zasycháním nebyl žádný problém a odlakovává se dobře. Takže spokojenost.

Myslím, že na nehtech vypadá celkem decentně, takže se dá říci, že se hodí pro každou příležitost. Líbí se mi na něm ty malinkaté třpytečky a to, že je dostatečně lesklý. Jediné minus přidávám odolnosti laku. Bohužel už druhý den byl škaredě odloupnutý.


Velvet Rope

7. července 2012 v 19:56
Dalším vyzkoušeným lakem je odstín č. 240 Velvet Rope. Přemýšlela jsem co mi tento odstín připomíná. A je to nejspíš hodně tmavá krev;D No a když jsem byla u toho přemýšlení, tak jsem si název vygooglovala a alespoň se obohatila o nové slovíčko. Tento výraz se používá pro takový ten červený provaz, který odděluje fronty. A určitý člověk vpouští lidi dovnitř.

Každopádně klasika, lak je řídký, snadno se nanáší, rychle schne, je lesklý. Takže nabízí vše, co od kvalitního laku očekáváme. Záleží pak na Vás zda-li se Vám tento odstín bude líbit. Já ho popravdě moc často nenosím. Samozřejmě jsem si říkala, že budu, když jsem si ho pořizovala;D No ale znáte to..Manhattan

7. července 2012 v 19:41
Po všech těch zářivých a neonových barvách na nehtech přišla nálada taky na nějakou tu tmavší. Vybrala jsem NYC - Manhattan č. 248.

NYC má dvě řady laků na nehty - jedny s takovým dlouhým uzavěrem do špice a druhé s kulatým placatým víčkem. Rozdíl by měl být v tom, že ty placaté by měly na nehtech vydržet až sedm dní. Což mě osobně se nikdy nepovedlo, aby lak zůstal neodloupaný celý týden. Daší rozdíl je cena - špičaté jsou levnější, stojí 29Kč. Placaté 49Kč. Kdybych měla oba druhy laků porovnat, tak v nich v podstatě jiné rozdíly nevidím. Takže si je vybírám podle toho jaký se mi libí odstín a ne podle trvanlivosti na nehtech.

Každopádně lak se nanáší skvěle, i přes fakt, že je dosti tekutý.Na nehtech ho mám ve dvou vrstvách. Myslím, že sám o sobě je dostatečně lesklý. Doba zasychání též přijatelná, což slibuje již nápis na lahvičce.

Na dalším obrázku je vidět tento lak přetřený zlatým lakem Essence - Make it golden č. 67

Já pořád nevím, zas tak moc mě tento odstín neoslnil, co na něho říkáte Vy??

Chelsea Cherry

7. července 2012 v 17:00
Dalším překrásným krémovým lakem, který jsem u NYC objevila je tato krásná červená v odstínu Chelsea Cherry č. 131. Odstín je takový ten klasický červený bez dalších odlesků, což většina červených laků vytváří. Lahvička klasicky obsahuje 9,7 ml barvy a je opatřena dlouhým štětečkem, se kterým se barva lehce nanáší, ale to je způsobeno především jeho konzistencí. Oproti ostatním lakům je tento vcelku tekutý, ale i tak se s tím pracuje velmi lehce.

Na nehtech mám dvě vrstvy bez nadlaku. Sám o sobě je lak dostatečně lesklý. Jediné minus bych připsala odolnosti laku. V mém zátěžovém testu, kdy uklízím celý byt a myji nádobí bohužel neprošel. Rohy nehtů byly odloupané téměr hned:( I přesto jsem se do tohoto odstínu zamilovala, protože je vhodný snad pro každou příležitost. Takže každá milovnice červených laků by měla o tomto kousku uvažovat:)
Cena 49Kč.

Mint Macaroon

5. července 2012 v 16:46
Tak je to konečně tady! I já jsem podlehla novému trendu pastelových mint nehtíků. Ani nevím, proč jsem se jim tak vyhýbala, když jsou naprosto úžasné. Obzvlášť teď v létě k opálené pleti.

Prvním, který mě uchvátil byl od značky NYC (New York Color) v odstínu Mint Macaroon č. 253. Lahvička obsahuje přesně 9,7ml laku, který se díky širšímu štětečku nanáší skoro sám. Stejně jako u laků od Essence musím pochválit dobu schnutí. A to jak mezi jednotlivými vrstvami, tak i celkové zasychání. Lak je v celku lesklý, takže je na Vašem uvážení zda ještě použít nějaký topcoat.

Podle výrobců by měl na nehtech vydržet 7 dní, o čemž teda silně pochybuju. Mně vydržel sotva čtyři dny. I když na druhou stranu - díky aspoň za to;D Cena myslím 49,-

 
 

Reklama