Ostatní

Cactus nails

29. září 2012 v 9:25
Dnes Vám přináším nehtíky v pouštním stylu ozdobené sluncem vysušenými kaktusy, které zaujmou hned na první pohled. Design vytvoříte pomocí houbičkové techniky a po zaschnutí doděláte kuličkovým nástrojem spoustu puntíčků naskládaných v řade za sebou do tvaru kaktusu.

Back to school

1. září 2012 v 21:23
V souvislosti s tím, že "už" je září a začíná škola, jsem se rozhodla, že vymyslím nějaké nehtíky, kterými budete moci okouzlovat všechny spolužáky. Myslím, že to určitě chce něco nového a neokoukaného.

Takže všechny nalakujeme nějakým oblíbeným mint lakem a na jednom libovolném prstu vytvoříme tvar písmene "v", tedy jako svetr do véčka. Pak doděláme libovolné detaily - jako jsou kapsičky a knoflíčky.

Co na to říkáte? :)

Slunečnice

1. září 2012 v 21:12
Když si teď tak v hlavě rekapituluji celé léto, je tu ještě jedna věc, která podle mě nepochybně k létu patří. Jsou to přece slunečnice - nádherná, obrovská květina. A tak dnes přináším nehtíky ozdobené těmito květy.

Základ tvoří bledě modrý lak, který tvoří kontrast k žluté a hnědé, tak květy lépe vyniknou. Co na ně říkáte??

Black heart

24. srpna 2012 v 12:26
Zdravím Vás:-)

Nedávno jsem se rozhodla, že už je asi opravdu na čase dát sbohem všem letním neonkám. Vím, že ještě léto nekončí, ale začne září a vše se tak nějak "uklidní" a znovu bude mít svůj všechno jistý řád - a tím samozřejmě nemyslím jen ten školní.

Takže jsem tak projížděla svůj nový deníček, kam si kreslím různé nápady na nehty a laky, který si musím pořídit. Nakonec jsem našla lehce umírněnější vzor a zároveň zajímavý a nenudný.

Základ tvoří hnědo - modrý proužkatý základ, který je pár tahy přetřený černým lakem do tvaru srdíčka. Vytvořit ho, je opravdu jednoduché a zvládnete to pouze pomocí štětečku od laku. Myslím, že tento design vyzkouším ještě v dalším barevných variacích a určitě dodám fotky, jak to dopadlo.

Takže co na to říkáte?

Počmárané

18. srpna 2012 v 13:02
Dnes jsem se rozhodla pro něco netradičního a přitom decentního. Něco, co na první pohled zaujme, ale zároveň neodradí.

Proto jsem zvolila klasické barvy - černou, červenou a bílou a pomocí tenkého štětečku jsem si nehty "počmárala".

Jak se Vám to líbí?:-)

Royal Pink

17. srpna 2012 v 11:39
Pořád přemýšlím, jak ještě využívat těchto malinkatých kuliček. A když se snažím, tak vždycky vymyslím něco takového, co z nich vytvořím. Dnes to dopadlo tak, že jsem pomocí malého kuličkového nástroje posázela nehty zlatým kaviárem do tvaru řětízků či korálků, chce-li. Nejvíce se mi tento design líbí takto v růžové - takže opět malá inspirace pro Vás:-)


Třešňové nehty

11. srpna 2012 v 13:40
Pokud hledáte nějaký opravdu letní vzor jsou třešně ideálním řešením, jak nehty zkrášlit. Tento design vytvoří opravdu příjemnou letní atmosféru.

Stačí jen pomocí kuličkového nástroje udělat pár červených puntíků a dodělat stopky. A je to letní nálada se dostaví během pár okamžiků.


Rozkvetlé větve

9. srpna 2012 v 15:34
I přesto, že je srpen, tak mě chytla nálada vytvořit si na nehtech nějaké květy, protože to počasí na mě pomalu ale jistě přenaší špatnou náladu.

Tak jsem pomocí tenkého štětečku vytvořilo něco, co připomíná větvičky a na nich dodělala pár barevných květů. Hned to vypadalo lépe, než to propršené okno, které teď vídávám nějak podezřele často.


AZ nehty magazín

8. srpna 2012 v 19:03
Nedávno jsem narazila na parádní stránku, která poskytuje přehledné informace o nehtech a nehtové péči. A i přesto, že se stránka zabývá především tématikou gelových nehtů, tak zde můžete najít spoustu užitečných rad a tipů.

Oceňuji, že tyto stránky jsou velice přehledně organizované do jednotlivých článků, která jsou opravdu čtivé a zábavné. Naleznete zde různé rubriky, jako jsou péče o ruce, o nohy, popis různých technik a různé návody.

Takže pokud máte volnou chvilku a chcete se dočíst zajímavé informace navštivte stránky www.az-nehty.cz

Mint blue

8. srpna 2012 v 15:40
Dnes přináším tyto mentolově modré nehtíky, které jsou přetřené efektovým lakem od Essence v odstínu Night in Vegas č. 08. Tento nadlak krásně oživí každý starý lak, pomocí malých zlatých šupinek, které se třpytí do všech stran.

Kombinace těchto dvou laků se hodí teď na léto k opáleneé pokožce, díky které budou vaše prsty doslova zářit do dálky:-)

 
 

Reklama