Porovnání

Letní MoOdrásci

5. července 2012 v 15:37
Zdravím,
přináším Vám první článek v rubrice porovnávání laků na nehty. Dnes jsem se zaměřila na 4 modré odstíny, které jsou na léto naprosto úchvatné!

První od značky Maybelline z řady mini colorama, v odstínu 80 Electric blue. Tehohle mrňouska jsem si pořídila teprve nedávno a naprosto jsem se do něho zamilovala. Lahvička ukrývá miniaturní glitterové částečky, které na nehtech vytvoří třpytivý efekt. Na nehtu jsou naneseny dvě vrstvy. Za 30Kč naprostý požitek z modré barvičky!

Jako druhý jsem použila krémový lak od značky Essence z řady Ready for the boarding, odstín Via airmail! č. 04. Který byl součástí limitované edice, která se prodávala teď nedávno. Takže se dá ještě určitě sehnat. Lak je o tři mililitry větší než je u laků ze základní řady Essence zvykem. Nánáší se vcelku příjemně a na nehtu je opět ve dvou vrstvách.

Třetím lakem je novinka od Dermacolu, která mi padla do oka hned v regálu. Na nahvičce nalezneme nápis, že kryje již v jedné vrstvě. Velice mile mě překvapilo, že tomu tak doopravdy je. Lak je opravdu vysoce pigmentovaný a lehce se nanáší bez zbytečného čárování a fleků. Jedná se o 10ml lahvičku, jejíž cena se pohybuje nějak kolem stovky myslím.

Posledním modráskem je klasika opět od značky Essence - Let's get lost č. 55. Na nehtech vypadá téměř stejně jako lak od Dermacolu, takže pokud chcete ušetřit, je tento lak vhodnou alternativou.

Každopádně posuďte sami:

 
 

Reklama