Rimmel

Peppermint

15. července 2012 v 16:20
Prvním přírůstkem do mojí Rimmel rodinky je tento nádherný, krémový mint odstín č. 500 - Peppermint. Jelikož jsem propadla kouzlu všech mint laků a v mé sbírce se klepe zatím pouze jen jeden, byla to jasná volba:D

Lahvička obsahuje 12ml barevného nátěru, který se výborně nanáší pomocí vylepšeného širokého, placatého štětečku, který by dle etikety měl předejít pruhování laku. Což u světlých laků ocení úplně každý. Já jsem vždycky nešťastná, když si koupím nějaký krásný světlý odstín, a už v obchodě si plánuju jaké všechny designy s ním vytvořím, a nakonec jsem akorát zklamaná protože na nehtech vypadá děsně flekatě.

Po nalakování jsem byla opravdu příjemně překvapená, protože štěteček plní svou funkci dokonale. Na nehtech se nevytvořil ani jeden pruh. Lak kryje už v jedné vrstvě, ale lépe vynikne ve dvou. Opravdu rychle schne a snadno se odlakovává.

Co se týče odolnosti laku, tak by měl být obohacen o Lycru, která podporuje výdrž laku na nehtech. Etiketa slibuje až 10 dní, což bohužel nemůžu potvrdit. Vydržel mi bez odloupnutí asi 4 dny - což je solidní průměr.

A nakonec pár slov o ceně - normálně lak stojí kolem stokoruny, já jsem měla štěstí a v DM ho sehnala za polovinu. Takže pokud se Vás za něho nechce dávat plná cena určitě si počkejte na slevy, které jsou na značku Rimmel poměrně často. Zase na druhou stranu musím říct, že lak je poměrně velký, takže cena kolem stovky je vcelku přiměřená.


 
 

Reklama